Language Icons (2.0.0-beta5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Image size
pt: Tamanho da imagem

en: Icons
pt: Ícones

en: Node links
pt: Ligações do nó

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
pt: Para ativar o suporte multilingue para tipos de conteúdo específicos vá a <a href="@configure_content_types">configurar tipos de conteúdo</a>.
