Language Icons (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Icons
et: Ikoonid

en: Node links
et: Postituse viited

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Add language icons
et: Lisa keelte ikoonid

en: Icon placement
et: Ikoonide asetus

en: Icons file path
et: Ikoonide asukoht serveris

en: Before link
et: Enne linki

en: After link
et: Pärast linki

en: Replace link
et: Lingi asemele
