Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: About
ca: Detalls
