Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðal

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: About
is: Um
