Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: About
az: Haqqında
