Languages Dropdown (Bootstrap) (3.0.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: About
oc: A prepaus
