Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: About
ro: Despre
