Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Medium
be: Сярэдні

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Language selection
be: Выбар мовы
