Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Medium
de: Mittel

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: About
de: Über

en: Icon Size
de: Symbolgröße

en: Language selection
de: Sprachauswahl

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung

en: Bootstrap settings
de: Bootstrap-Einstellungen
