Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Medium
el: Μέσο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: About
el: Περί

en: Language selection
el: Επιλογή γλώσσας
