Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: About
fa: درباره

en: Language selection
fa: انتخاب زبان
