Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: About
he: אודות

en: Language selection
he: בחירת שפה
