Languages Dropdown (Bootstrap) (5.0.2) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Medium
ms: Sederhana

en: Not installed
ms: Tidak dipasang

en: Installed
ms: Terpasang

en: About
ms: Perihal
