Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: About
cs: Popis
