Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Medium
tr: Orta

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: About
tr: Hakkında
