Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Multilingual
da: Sprog

en: About
da: Om
