Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે
