Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: About
hi: के बारे में
