Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: About
ar: حول
