Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Medium
es: Medio

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: About
es: Acerca de

en: Bootstrap settings
es: Configuración de Bootstrap
