Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
