Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Medium
pt: Médio

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: About
pt: Sobre

en: Bootstrap settings
pt: Configurações do Bootstrap
