Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: About
ta: பற்றி
