Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
