Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: About
sv: Om
