LanguageWire Translation Provider (12.0.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User
fr: Utilisateur

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Users
fr: Utilisateurs

en: No users available.
fr: Aucun utilisateur disponible.

en: Content settings
fr: Paramètres du contenu

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Document status
fr: Statut du document

en: Default description
fr: Description par défaut
