LanguageWire Translation Provider (12.0.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Users
nl: Gebruikers

en: No users available.
nl: Geen gebruikers beschikbaar.

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Document status
nl: Documentstatus

en: Default description
nl: Standaardomschrijving

en: No templates available.
nl: Geen templates beschikbaar.
