LanguageWire Translation Provider (12.0.3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: User
es: Usuario

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Users
es: Usuarios

en: No users available.
es: No hay usuarios disponibles.

en: Content settings
es: Configuración de contenido

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Document status
es: Estado del documento

en: Default description
es: Descripcion predeterminada

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
