LanguageWire Translation Provider (12.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User
da: Bruger

en: Client ID
da: Klient ID

en: Users
da: Brugere

en: No users available.
da: Ingen brugere tilgængelige.

en: Content settings
da: Indstillinger for indhold

en: - Select -
da: - Vælg -
