LanguageWire Translation Provider (12.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Users
ja: ユーザー

en: No users available.
ja: 該当するユーザーはいません。

en: Content settings
ja: コンテンツ設定

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Bundle ID
ja: バンドル ID
