LanguageWire Translation Provider (12.1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: User
de: Benutzer

en: Client ID
de: Client-ID

en: Users
de: Benutzer

en: No users available.
de: Keine Benutzer verfügbar.

en: Content settings
de: Inhaltseinstellungen

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Bundle ID
de: Subtyp-ID

en: Document status
de: Dokumentstatus

en: Default description
de: Standard Beschreibung

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: No templates available.
de: Noch keine Templates angelegt.

en: Project status
de: Projectstatus
