LanguageWire Translation Provider (12.1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: Users
ro: Utilizatori

en: No users available.
ro: Nu sunt utilizatori disponibili.

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Bundle ID
ro: ID bundle

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
