LanguageWire Translation Provider (12.1.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Users
uk: Користувачі

en: No users available.
uk: Користувачі відсутні.

en: Content settings
uk: Настроювання вмісту

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Bundle ID
uk: ID пакета

en: No templates available.
uk: Шаблони відсутні.

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Platform URL
uk: URL платформи
