LanguageWire Translation Provider (12.1.4) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: User
no: Bruker

en: Users
no: Brukere

en: No users available.
no: Ingen brukere tilgjengelig.

en: - Select -
no: - Velg -

en: Bundle ID
no: Pakke-ID
