LanguageWire Translation Provider (12.1.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: Users
pl: Użytkownicy

en: No users available.
pl: Brak dostępnych kont użytkowników.

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Bundle ID
pl: ID zestawu
