LanguageWire Translation Provider (12.1.6) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Message
is: Skilaboð

en: User
is: Notandi

en: Users
is: Notendur

en: No users available.
is: Engir notendur eru til staðar.

en: - Select -
is: - Velja -
