LanguageWire Translation Provider (12.1.7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: Users
et: Kasutajad

en: No users available.
et: Kasutajaid pole.

en: - Select -
et: - Vali -

en: Bundle ID
et: Kogumi ID

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
