LanguageWire Translation Provider (12.1.7) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: Users
hu: Felhasználók

en: No users available.
hu: Nincs elérhető felhasználó

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Bundle ID
hu: Mezőköteg azonosítója

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: Platform URL
hu: Platform webcím
