LanguageWire Translation Provider (12.1.8) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: No users available.
ta: பயனர்கள் கிடைக்கவில்லை.

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
