LanguageWire Translation Provider (12.1.8) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: No users available.
tr: Kullanıcı bulunamadı.

en: Content settings
tr: İçerik ayarları

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Bundle ID
tr: Paket kimliği
