LanguageWire Translation Provider (13.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Users
el: Χρήστες

en: No users available.
el: Κανένας διαθέσιμος χρήστης.

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
