LanguageWire Translation Provider (13.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Users
gl: Usuarios

en: No users available.
gl: Ningún usuario dispoñible

en: - Select -
gl: - Seleccione -
