LanguageWire Translation Provider (13.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: User
vi: Người dùng

en: Users
vi: Người dùng

en: No users available.
vi: Không có người dùng nào.

en: - Select -
vi: - Chọn -
