LanguageWire Translation Provider (13.1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: No users available.
km: គ្មាន​អ្នក​ប្រើ ។

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
