LanguageWire Translation Provider (13.1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Users
lv: Lietotāji

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: No users available.
lv: Nav lietotāju.

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
