LanguageWire Translation Provider (13.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Users
oc: Utilizaires

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: No users available.
oc: Cap d'utilizaire pas disponible.

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
