LanguageWire Translation Provider (13.1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: Users
bg: Потребители

en: No users available.
bg: Няма достъпни потребители

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието
