LanguageWire Translation Provider (13.1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Message
az: Mesaj

en: User
az: İstifadəçi

en: Users
az: İstifadəçilər

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Bundle ID
az: Paket ID
