LanguageWire Translation Provider (13.1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: Users
he: חברי האתר

en: No users available.
he: אין משתמשים זמינים.

en: - Select -
he: - בחירה -
