LanguageWire Translation Provider (13.1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Message
hi: संदेश

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: No users available.
hi: कोई सदस्य नहीं है।

en: - Select -
hi: - चुनें -
